Sziasztok!
Adél Delon vagyok,16 éves. Magyarországon élek,pontosabban Kőszegen. A szüleim kicsi korom óta nem élnek együtt és nem látták egymást.Én itthon maradtam apuval anyu meg mivel Francia származású kiköltözött oda(az ő vezetéknevét viselem mer úgy volt a terv, hogy közösen megyünk ki Franciaországba de mire ez megvalósulhatott volna anyu ott hagyta aput és kiköltözött egyedül) Anyának van egy dúsgazdag férje aki éjjel-nappal csak dolgozik és iszonyú sokat keres.Nem beszélünk sokat anyuval ezért csak ennyit tudok róla.Két hete beszéltünk utoljára amikor azt is megtudtam hogy született egy féltestvérem! Csúcs! Született egy testvérem egy olyan apától akit nem nagyon szeretek (és nem is az apám) Tehát anyukám barátja is franci ezért a "húgom" neve: Claire Congrand (ugyanis az apja neve Paul Congrand) Na tehát röviden ennyit rólam :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése